wtorek, 15 marca 2016

Tylko wiosna mi w głowie!

    Nie mogłam się w tym roku oprzeć pokusie i postanowiłam wziąć udział w wielkim wołaniu wiosny! Akcję tą zapoczątkowała Asia. Gorąco zachęcam do dołączenia się do naszego nawoływania >bobikowy blog<.
     Przejrzałam dopiero foldery z zeszłego roku, a już wytypowałam mnóstwo fotek którymi mogę się z Wami podzielić i mam nadzieję, że uda mi się przekazać Wam trochę mojej pozytywnej energii która towarzyszy mi ostatnio coraz częściej! Podejrzewam, że to nie będzie ostatnie wołanie wiosny w tym roku, bo zdjęć mam na prawdę sporo, a skoro aura za oknem jest niekorzystna (przysięgam, że gdy to piszę to w moim ogródku leży jakieś 5cm śniegu!) to trzeba się posiłkować starymi fotografiami listków i kwiatków. I bez zbędnych przedłużeń zachęcam do obejrzenia mojej wiosny z przewagą bieli! Nieodzowny element wiosny - koty zaczynają wygrzewać futerka w słońcu, tarzają się w trawie i na piasku!

8 komentarzy:

 1. Też myślę tylko o wiośnie i z utęsknieniem na nią czekam. Tymi pięknymi zdjęciami ją przywołałaś. :) Dwa ostatnie najbardziej mi się podobają. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przedostatnie najbardziej mnie urzekło :) Niech ta wiosna już przychodzi, bo mam dość zamarzniętych szyb w samochodzie rano, jak jadę do pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, świetny koteł <333

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne, przecudowne zdjęcia! dziękuję bardzo za udział w akcji! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. oczywiście... kotek skradł całe szoł :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale Ty mnie do tej wiosny zachęcasz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za taką wiosną tęsknię! Brakuje mi tego słońca i energii :3 ale wiem, że najlepsze jeszcze przed nami :))

  OdpowiedzUsuń
 8. oby Twoje nawoływanie poskutkowało :) Te zdjęcia są rewelacyne!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, są dla mnie ogromną motywacją ♥